Kolejna cześć kultowej GTA niedługo trafi na rynek

Kolejna cześć kultowej GTA niedługo trafi na rynek

Komputerowe gry akcji należą do tych, które wśród miłośników gier komputerowych i video cieszą się ogromną popularnością. Do jednych z najlepiej sprzedających się gier akcji należy GTA, której wydawcą jest Rockars Games. Być może niedługo do sprzedaży trafi GTA 6.

Jaka będzie wyglądała nowa część GTA?

Miłośnicy gry GTA z ogromną niecierpliwością czekają na GTA 6 już od bardzo dawna. Przypuszczalnie (do takich informacji dotarł portal o grach) GTA 6 trafi do sprzedaży dopiero za rok. Jak będzie wyglądała kolejna odsłona tej popularnej gry? Jak donosi portal o grach, twórcy gry zdecydowali się na wprowadzenie w niej kilku zmian.

Miłośnicy GTA z niecierpliwością czekający na nową odsłonę, zmiany te dostrzegą bardzo szybko. Ponadto można zajrzeć na portal o grach, na który zmiany te zostały bardzo dokładnie opisane. Strefa gracza to portal o grach, z którego fani GTA dowiedzą się, że nowa część będzie miała aż 3 głównych bohaterów.

O czym jeszcze dowiesz się na portalu?

Portal o grach to miejsce stworzone specjalnie z myślą o miłośnikach elektronicznej rozrywki. To znacznie więcej niż tylko blog o grach. Wyjątkowo bardzo rozbudowanym działem są recenzje. Każdy miłośnik elektronicznej rozrywki, które odwiedzi blog o grach znajdzie tutaj rzetelnie napisane recenzje gier.

Zapaleni gracze, dla których powstała strefa gracza znajdą tutaj także mnóstwo informacji o sprzęcie i promocjach, porad oraz wskazówek. Blog o grach i jego strefa gracza to miejsce, które naprawdę warto odwiedzić.