GTA - jedna z najbardziej popularnych gier akcji

GTA – jedna z najbardziej popularnych gier akcji

Gry akcji cieszą się ogromną popularnością wśród fanów gier komputerowych. Jedną z bardziej popularnych, ale jednocześnie mocno kontrowersyjnych gier wydanych na konsole zalicza się GTA. Gra ta odniosła ogromny sukces i doczekała się wielu edycji. Wersją, na którą wszyscy fani gier akcji czekają z ogromną niecierpliwością jest GTA 6.

Gdzie można kupić nowe gry?

GTA to skrót oznaczający Grand Heft Auto. Ta seria gier komputerowych została wydana przez firmę Rockarst Games. Pierwsza seria trafiła do sprzedaży w 1997 roku. Premiera GTA 6 zapowiadana jest od naprawdę bardzo dawna. Jak dowiedział się portal o grach, zapowiadana od dłuższego czasu GTA 6 ma być największą grą komputerową na świecie.

Przykra wiadomość dla fanów GTA jest jednak taka, że premiera gry odbędzie się najwcześniej w 2023 roku. Jak donosi portal strefa gracza, rok 2022 ma zostać wykorzystany przez producent gry na kampanię reklamową.

Kto będzie mógł grać w GTA 6?

Informacje, do których dotarł portal o grach wyraźnie mówią, że w pierwszej kolejności Grand Heft Auto 6 zostanie wydana na konsole. Zgodnie z uzyskanymi przez portal strefa gracza informacjami jako pierwsi w GTA 6 zagrają szczęśliwi posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X.

Osoby, które interesują newsy dotyczące GTA 6 wiele przydatnych dla siebie informacji znajdą odwiedzając blog o grach. Istotną zaletą jest to, że blog o grach w bardzo dużym stopniu powstaje dzięki zaangażowaniu samych graczy. Treści, które publikuje blog o grach są naprawdę bardzo wartościowe.