Jakie filmy można obejrzeć na Netflixie?

Jakie filmy można obejrzeć na Netflixie?

Serwisów streamingowych jest obecnie naprawdę sporo. Nazwa Netflix z pewnością nie jest obca żadnemu miłośnikowi kina. Serwis ten działa w Polsce już jakiś czas i dzisiaj zaliczany jest do serwisów streamingowych cieszących się ogromną popularnością.

Jakie filmy na Netflixie można obejrzeć?

Baza filmów na Netflixie jest naprawdę bardzo bogata. Filmów w polskiej bazie jest wprawdzie mniej niż w Stanach Zjednoczonych, ale wynika to z różnych przepisów prawa. Dla wielu osób istotne jest to, że filmy na Netflix reprezentują jeśli nie wszystkie, to większość filmowych gatunków. Filmy Netflix to zarówno filmu sensacyjne, historyczne, obyczajowe, thrillery. Filmy Netflix to nie tylko filmy fabularne, ale także dokumentalne. Ponadto są też seriale.

Filmy Netflix udostępniane są w większości po polsku. Wiele zagranicznych filmów jest dubbingowanych, są też filmy z lektorem bądź napisami.

Jak często baza filmów jest uaktualniana?

Praktycznie nie ma miesiąca, aby nie pojawiały się nowości na Netflix. Osoby, które interesują newsy Netflix powinny zaglądać na oficjalną stronę platformy. Tam można newsy Netflix poznać najszybciej. Co ważne, zarówno premiery na Netflix, jak i klasyki to filmy, z których usunięte zostały reklamy.

Netflix to płatny serwis VOD. Wysokość abonamentu zależy między innymi od ilości urządzeń, na których jednocześnie można oglądać udostępniane przez serwis treści wideo. Abonament zapewniający dostęp na jednym tylko urządzeniu wynosi około 34 zł miesięcznie. Pakiet Premium kosztuje 52 zł.