Co warto wiedzieć o Netflixie?

Co warto wiedzieć o Netflixie?

Serwisy streamujące treści wideo cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Do tych, których popularność jest bardzo wysoka także w Polsce zalicza się Netflix.

Co oferuje ten serwis?

Netflix to serwis, który wyróżnia się spośród innych platform VOD bardzo szeroką, różnorodną i niezwykle bogatą ofertą. Filmy Netflix to komedie, filmy sensacyjne i przygodowe, thrillery. Są też komedie romantyczne, seriale, filmy familijne i kreskówki dla dzieci. Niektóre filmy Netflix to własne produkcje serwisu. Dostęp do treści udostępnianych przez Netflix jest bardzo różny, uzależniony od ograniczeń licencyjnych i uwarunkowań prawnych w danym kraju.

Oznacza to, że nie wszystkie filmy Netflix, które udostępniane są w USA, mogą obejrzeć także widzowie w Polsce. Ważne jest to, że abonenci mają do dyspozycji nie tylko klasyki. Nowości na Netflixie pojawiają się dość często.

Jak wysoki jest abonament Netflix?

Premiery na Netflix często zapowiadane są w różnych mediach dużo wcześniej. Miejscem, w którym można poznać wszystkie newsy Netflix jest oficjalna strona serwisu. Filmy na Netflix można oglądać korzystając z różnych urządzeń. Osoby, które chcą oglądać filmy na Netflix mają do wyboru 3 pakiety różniące się ceną oraz liczbą urządzeń, na których można jednocześnie oglądać udostępniane przez serwis treści.

Oglądanie filmów to bardzo popularny rodzaj rozrywki. Platformy streamingowe, do których zalicza się Netflix to ogromna baza filmów, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.