Gra, na którą czeka bardzo wielu graczy

Gra, na którą czeka bardzo wielu graczy

Gry action-adventure cieszą się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Zwolenników tych gier nie brakuje także w Polsce. Jedną z tych bardzo wyczekiwanych jest Sons of the Forest.

Popularna gra action-adventure

Sons of the Forest to gra, która ma być kontynuacją cieszące się bardzo dużą popularnością gry „The Forest”. Grę wyprodukowało studio Endnight Games. Survival-horror Sons of the Forest przez studio zapowiadany jest od trzech lat. Pierwszy zwiastun nowej odsłony tej gry zaprezentowany został w 2020 roku.

Od tego czasu wciąż fani czekają na możliwość jej zakupu. Jak donosi serwis o grach, premiera gry po raz kolejny została przesunięta. Serwis o grach jednocześnie informuje, że premiera Sons of the Forest ma odbyć się w październiku 2022 roku, a więc już za kilka miesięcy. Gracze, którzy wybiorą Sons of the Forest mogą obserwować przebieg akcji z pierwszej osoby. W grę można grać w pojedynkę lub z innymi graczami.

Gdzie szukać informacji?

Strefa gracza to miejsce, w którym miłośnicy gier znajdą dla siebie wiele bardzo przydatnych informacji. Platforma zamieszcza informacje o nowościach wśród gier i nowinkach sprzętowych. Co więcej, strefa gracza jest serwisem bardzo rozbudowanym. Strefa gracza nie ogranicza się więc jedynie do informacji o grach. Zamieszcza informacje także o serwisach VOD. Osoby, które odwiedzą strefę gracza znajdą tam także blog o grach.

Blog o grach jest na bieżąco uaktualniany. Dzięki temu gracze, którzy odwiedzą blog o graczach znajdą na nim najświeższe informacje ze świata gier.